חיפוש
  • dzrihen

אתר וויקס

עודכן: 28 בינו׳ 2020


אתר וויקס
אתר וויקס


אם טרם יצא לכם להכיר, אתר וויקס הוא אתר לבניית אתרים. אפשר להגיד שחוץ מהרעיון, התוכן והתמונות שלכם, וויקס בונה את האתר שלכם מאפס. אם יוצא לכם לגלוש באינטרנט ולתהות איך זה אפשרי בכלל לבנות אתר, אנחנו יכולים להגיד לכם בביטחון מלא שאין יותר מסביר פנים מאתר וויקס כאשר אתם מתחילים במסע של בניית האתר שלכם.

חלק עצום מההצלחה של העסק שלכם הוא בעזרת הנוכחות האינטרנטית המעודכנת שלו. גם אם אתם בעלי עסק קטן וגם אם העסק שלכם רחב כפיים, בניית אתר אינטרנט זה לא דבר כל כך מפחיד ולמען האמת גם לא מסובך. אך אם החלטתם שאתם מתחילים בבנייה, לכו אחר ההוראות. חשוב מאד גם לבנות אתר עם דגשים נכונים של SEO (קידום אורגני).


מה אתם רוצים מהאתר שלכם?

החלטתם שאתם רצים על הרעיון לבניית אתר ואתם כבר יכולים לדמיין את צבעי הלוגו שלכם מתנוססים ברחבי האינטרנט. אבל לפני שאתם מתחילים לרוץ עם הדמיון, אתם חייבים להבין איזה סוג של אתר אתם רוצים. האם האתר שלכם יתקיים עבור השיווק והמיתוג בלבד? האם תהיה לו גם חנות אינטרנטית? כמו כן, האם יש ניוזלטר דרכו יכולים הלקוחות שלכם להתעדכן?


יאללה לחקור

ישנן הרבה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לגבי אופי האתר בטרם התחלתם את המסע שלכם באתר וויקס. גם אם אתם כבר משוטטים בוויקס ועוד לא התחלתם לבנות את האתר שלכם, אתם עובדים נכון מאחר וזו דרך נהדרת לקבל השראה, רעיונות חדשים ולהכיר את וויקס קצת יותר מקרוב. כך, לא רק שבדמיון האתר שלכם ישתדרג, הוא יוכל להיות טוב יותר ממה שדמיינתם.


הכינו תוכן מבעוד מועד

אנחנו נהיה כנים איתכם, בניית אתרים בוויקס זה ממש לא עניין קשה. למעשה, הבנייה היא החלק הקל. הקאצ' הוא שלכם למלא את האתר בכמה שיותר תוכן כבר מהרגע הראשון שהוא עולה לאוויר. אתר ריק הוא אתר מאכזב ואתר שלא יבקרו בו שוב. לכן, אם כבר סיימתם לבנות את האתר שלכם אל תמהרו להעלות אותו לרחבי האינטרנט. תנו לו תוכן, הרבה תוכן ורק אז שלחו אותו לדרך.


חשבו על מי נכנס לאתר

כעסק, אתם ודאי יודעים מיהו קהל הלקוחות שלכם ובטח גם רוצים שקהל הלקוחות שלכם יכיר אתכם. חלק חשוב מבניית האתר והכנסת תוכן הוא ההזדמנות שלכם לגרום לקהל שלכם להכיר אתכם קצת יותר טוב. לכן סטורי טלינג יהיה נחוץ באתר עסקי. לדוגמא, תוכלו לבנות דף בית מזמין ומסקרן ולהזמין את הלקוחות להיכנס לדף הנחיתה הבא שלכם, המסביר מי אתם כעסק.


סיימתם לבנות את האתר? לא סיימתם

העליתם את כל התמונות שרציתם, כל התכנים במקום שלהם ואפילו החנות האינטרנטית עברה את הטסט הראשון שלה. הכל מרגיש לכם מוכן ואתם ממש יכולים לראות איך אתם נשענים לאחור, שמים רגליים על השולחן ונותנים לאתר לעשות את קסמיו. אז זהו, שמישהו צריך לדאוג שהקסם הזה ימשיך לפעול ולכן, אתם תהיו חייבים לעדכן את התכנים כל הזמן.


בעזרת אתר וויקס לא רק שתוכלו לבנות את האתר העסקי שלכם, תוכלו גם לקדם אותו באופן אורגני, לעצב אותו כאוות נפשכם, לשנות ולשדרג ולתת ללקוחות שלכם בדיוק את מה שהם רוצים.

6 צפיות0 תגובות