חיפוש
  • dzrihen

היתרונות של אתרי WIX

עודכן: 16 ביוני 2020


היתרונות של אתרי WIX

אפשר להתחייב על כך שבכל יום אתם גולשים בלפחות אתר אינטרנט אחד: דרך המכשיר החכם שלכם, באמצעות המחשב הנייד או בגלישה מהמחשב הנייח שבבית. כמות אתרי האינטרנט עצומה, כאשר כל אתר בו אתם מבקרים בנוי באמצעות טכנולוגיה שונה.

אם גם אתם מתעניינים אודות בניית אתר אינטרנט – כזה שישרת את בית העסק שלכם או כזה המשקף תחביב שלכם, הרי שאחד הדברים הראשונים שעליכם לבחור הוא את הטכנולוגיה לפיה תבנו את האתר. אתרי WIX מסתמנים כבחירה החביבה ביותר על רבים, ולא במקרה. בניית אתר באמצעות WIX מגלמת בתוכה שלל יתרונות, שחשוב שגם אתם תכירו אותם רגע לפני שאתם מקבלים החלטה.

בניית אתרי WIX – גם אתם יכולים לבנות אתר לבד

אז ראשית, חשוב שגם אתם תדעו: תוכלו לבנות אתר WIX לגמרי בעצמכם. מה שעוד חשוב שתדעו, הוא שעדיין ישנם פערים בין התוצרים: בניית אתר על ידי חברה מקצועית ומנוסה, תבטיח לכם תוצר ברמות גימור גבוהות יותר. עם זאת, WIX שמחים להנגיש לקהל המשתמשים ברחבי העולם, את האפשרות לבנות את האתר לגמרי לבד!

כידוע, ישנו מקצוע שכזה "בוני אתרים", אך אין זה אומר כי מדובר על מלאכה השמורה רק להם. אם אתם מעוניינים לבנות אתר מאפס ולעצב אותו, דעו כי תוכלו להוציא את הפרויקט שלכם לפועל! מדובר על מנגנון פשוט שניתן לשיים את כליו בקלות – גם באתר החדש שלכם.

"אז רגע, לא כדאי לי לבנות את האתר לבד?"

תלוי מאד מהי המטרה. כל עוד האתר עתיד לשמש בית עסק, הרי שחשוב לבסס את האתר בסטנדרט הגבוה ביותר. בסופו של דבר, מה שחשוב באמת הוא לא שיהיה אתר, אלא שיהיה אתר שיוכל לקדם אתכם. כשבונים אתר לא רק מעצבים אותו ויוצקים אליו תוכן, אלא גם דואגים למניפה רחבה של אלמנטים כדוגמת חווית המשתמש של הגולשים (החל מבחירת צבעי האתר ועד גודל הגופן), התאמת האתר עבור קידום אתרים אורגני, מהירות האתר וכיוצא בזה.

היתרון הראשון: ניתן לספק לכם תוצרים במהירות!

כשאתם רוצים לבנות אתר, הרי שהמשאלה שלכם היא לגלוש בו כמה שיותר מהר. ואכן, עבודה על אתר היא לא עבודה קצרה, אך היא יכולה להיות קצרה יותר בעת שבוחרים ב-WIX. הסיבה? הממשקים שאיתם עובדים! כך לדוגמה, המון זמן מושקע בעיצוב האתר, בחירת תבניות ושימוש ביישומים חיצוניים. עם זאת, ב-WIX ניתן לקצר משמעותית את התהליך מאחר והמערכת מנגישה שלל תבניות מרשימות – כך שאין צורך לחפש אחר פתרונות חיצוניים.

סוגיית האבטחה – גלשו בראש שקט באתר שלכם

ישנן מערכות פתוחות ומערכות סוגרות. בתור אלו שלבסוף יתגאו באתר WIX, תשמחו לדעת כי מדובר על אתר במערכת סגורה. כידוע, כל אתר (בעיקר כאלו מישראל), נכללים בקהל היעד הפוטנציאלי לתקיפות על ידי האקרים. כעסק, הרי שאין לכם רק אויבים אנטי-ישראלים, אלא גם אויבים עסקיים. אתרי WIX מבוססים על מערכת סגורה, מה שמקשה מאד על גורמים עוינים לבצע את אותן הפריצות. ואתם? יכולים להיות שקטים יותר.

כשתוספות עיצוביות לא עולות לכם כסף

עבודה עם בוני אתרים לא מתומחרת תמיד במחיר פיקס, פשוט מאחר וישנו מחיר שעולה ויורד בעקבות הצרכים שלכם. כל אחד רוצה ליהנות מאתר מעוצב וייחודי, כאשר העיצוב הזה עולה כסף. במקרה של WIX, בוני האתרים לא צריכים להיכנס אל חנויות ולרכוש שלל פיצ'רים ואלמנטים מעוצבים. בניית ועיצוב האתר ב-WIX יותר חסכוניים ונגישים כלכלית! המערכת מציעה שלל אלמנטים לרבות אייקונים של הרשתות החברתיות, לחצנים, באנרים שונים וכן הלאה.


רוצים לדעת עוד על קידום אתרים? קיראו כאן על מחיר קידום אתרים.

9 צפיות0 תגובות